Lordsofshooting[LOS]

To forum zostało stworzone dla członków clanu LOS- lords of shooting


#1 2010-11-21 17:50:12

LosPierogos

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-20
Posty: 78
Punktów :   

Coś o sobie ;)

To może ja na pierwszy ogień. A więc, pochodzę z małej, ładnej spokojnej wioski o nazwie Hnatkowice, niedaleko 80-tysięcznego miasta Przemyśl. Chodzę do 3 klasy technikum o kierunku elektronicznym i z tym też wiążą się moje zainteresowania. Oprócz tego interesuję się grami typu MMORPG ( od razu mowie, ze nie grałem nigdy w Tibie i nie mam zamiaru ). Nie jestem koneserem muzyki, słucham wszystkiego z wyjątkiem metalu no i disco polo ( nie jestem uzależniony od słuchawek jak to bywa z innymi ). Nie piję ani nie palę.  Jeśli chodzi o wygląd i zachowanie to jestem średniego wzrostu ( chociaż twierdze, że małego ) ok. 172, dobrze zbudowany lecz nie kox ( niestety brak kaloryfera ale z reszta jest dobrze ), włosy krótkie jasny brąz, oczy piwne. Natomiast jeśli chodzi o zachowanie to jestem lekko "nieśmiały", spokojny i wesoły. Powiedziałem już chyba wszystko na swój temat, czekam na wasze wypociny

Offline

 

#2 2010-11-23 16:41:59

|los|Adista

Klanowicz

Zarejestrowany: 2010-11-20
Posty: 18
Punktów :   

Re: Coś o sobie ;)

troche sie napisałeś   
ja napisze takie króciutkie
Adrian
Zielona góra
Oczy zielone
Włosy czarne
Charakter Wesoły
marzenie: Zostać Leśniczym
pasja: Komputer :]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.szkolapodzaglami.pun.pl www.goodfellas.pun.pl www.pandanda.pun.pl www.bakuganmlodziwojownicy.pun.pl www.mlodziaktywisci.pun.pl